DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Tato stránka bude aktualizována  v průběhu příprav nového ročníku veletrhu.

PROGRAM VELETRHU PRO ROK 2016  

Slavnostní zahájení

Ve úterý  26. 4. 2016 v 9.50 hod  ve foyer Průmyslového paláce slavnostně zahájí veletrh tradičně místopředseda senátu ČR pan Přemysl Sobotka, ministr zemědělství ČR pan Marian Jurečka a další významní hosté.

První den ÚTERÝ 26. 4. 2016

Den nápojů a delikates z Visegradu

 

První den veletrhu je zaměřen na nápoje a delikatesy ze zemí Visegradu. Po slavnostním zahájení v 9.50 hod budou návštěvníci směřováni k expozicím ze zemí Visegradu.

Předání diplomů pro vítěze soutěže TOP DELIKATESA proběhne ve 14:00 hodin na podiu. 

V 15:30 hod proběhne slavnostní vyhlášení vítězů soutěže vín o Zlatý pohár veletrhu Víno&Delikatesy 2016 v 17 kategoriích.  Budou předávány následující prestižní ceny. Cena za nejúspěšnější víno – Cena premiéra ČR, cena za nejlepší tuzemské víno – Cena ministra zemědělství a cena za nejlepší zahraniční víno.

 

Druhý den STŘEDA 27. 4. 2016

Čokoládový den společnosti Fikar

 

 

Druhý den je věnován čokoládám ze společnosti Fikar. Po slavnostním zahájení představitelů společnosti Fikar v 9.50 hod budou pak návštěvníci zváni k návštěvě expozice společnosti Fikar.

 

 

 

Třetí den ČTVRTEK  28.4.2016

Den vín a delikates z Maďarska

 

Po slavnostním zahájení vedoucích představitelů Maďarské republiky v ČR  a zástupců vinařství v 9.50 hod budou pak návštěvníci zváni k návštěvě maďarských expozic. Zde mohou získat informace o maďarských vínech a delikatesách a mohou skvělá vína i delikatesy samozřejmě i ochutnat.

 

 

 

     Další upřesnění programu jednotlivých dnů bude napsáno na informačních panelech